Başlangıç / Kolye / Siyah Elbise İle Kullanılan Kolye Seçenekleri

Siyah Elbise İle Kullanılan Kolye Seçenekleri

Siyah elbise iddialı, cesur, bazen klasik ve bazen de seksi bir görünüm sergilemenizi sağlıyor. Fakat bu durumdaki en yakın yardımcısı kim diye sorarsanız elbette birlikte kullanıldığı kolyelerdir diyebiliriz.

Siyah bir bluz ile kombinleyebileceğiniz ve klasik ve spor arasında bir tarz yaratabileceğiniz gümüş büyük ve boynu kapatan bu kolyeyi tercih edebilirsiniz.

 

Basit siyah straplez elbisenize hareket katmak için aralarında gümüş renk ve gold rengin de kullanıldığı birbirinden çok küçük kolyenin bir araya getirilmesi ile oluşturulan, aynı zamanda boynu kapatan bu kolye tarzını deneyebilir.

 

İnci kolyeler zarafet temsilidir. Siyah dumanlı bir makyaj ile kullanabileceğiniz bu kalın inciler elbiseniz ile oldukça uyumlu bir görünüm sağlayacaktır.

 

Siyaha en çok yakışan bir diğer renk ise gold rengidir. Biraz keskinlik katmak adına gold renkli zincir kolye oldukça ideal bir seçenektir.

 

İnce askılı saten siyah bir elbise ile seçtiğiniz jkolye için gözleri üzerinize toplamayı sağlayacaksınız.

 

Dekolteyi uzun düz sade ve bol kesim elbisenize en uyum sağlayacak kolye seçeneği uzun zincirli bir kolye olabilir. Mavimsi renkler ile üzerinde kelebek sembollü bu kolye ideal bir tercih olabilir.

 

Yine dekolteli bir elbise için inci kolye tercih edebilirsiniz. Kalın incilerden oluşan ve siyah toka ile taçlandırılan bu kolye seçeneğini boynunuzda kısa tutarak etkili bir görünüm sağlayabilirsiniz.

 

Hakkında: admin

Bunu Okudunuz mu?

Alyans Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Alyans seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? Özellikle aşık olan insanların bağlılığın simgesi olarak kabul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir