Başlangıç / Yaşam / Pilot Olmak İsteyenler İçin 4 Önemli Husus

Pilot Olmak İsteyenler İçin 4 Önemli Husus

Yüksek Kazanç Sağlamak

Eski bir havayolundaki kıdemli bir kaptan iyi bir maaş yapar, ancak maaş için havacılığa girerseniz muhtemelen çok hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Uçmanın en önemli yanılgılarından biri, uçuş eğitiminin gerçekten pahalı olması ve çoğu uçuş eğitmeni veya bölgesel hava yolu pilotunun başlangıç ​​maaşının ilk aşamaya göre için yeterli olmadığıdır.

Sabırlı olan ve aynı zamanda düşük bir maaş ücreti ile uçarak tadını çıkaranlar da, üst mercilere çıkıp daha fazla para kazanmak için yeterince uzun süre sadık kalmaları gerekiyor. Ancak bu işlerde sabır en önemli anahtardır.

Dışarıda çok iyi bir maaş alan birçok pilot var, ama onların zamanlarına el konulduğuna emin olabilirsiniz. Para için havacılığa başlamayı düşünüyorsanız, bunun yerine farklı bir kariyer yolunu düşünebilirsiniz.

Övgüler ve Ödüller Kazanmak

Pilotlar, mesleğini seçtikten sonra gözden kaçırdıkları şeylerden biri olumlu olan geri bildirimlerdir. İyi bir performans sergileyen pilotlar, kurumsal ofis işleriyle gelen kampanyalar ve ödüller pilotlar için mevcut durumdadır. Fakat bazı kurumsal ofis çalışanları, bu kampanyalar veya ödülleri almadıklarını iddia ederler, bu yüzden de bu konu hakkında birçok tartışmalarda mevcuttur.

Seyahatler Etmek

Bazı havayolu pilotlarının seyahat ikramiyeleri güzeldir, ancak gerçek şu ki ülkenin dört bir yanından uçtuktan sonra yapmak istediğiniz son şey başka bir yere uçmaktır. Pilotlar uçmadıklarında evde kalmayı tercih ederler, bu yüzden üç hafta boyunca kendi yatağında uyuduklarında bu tatil günlerinin tümü ve ücretsiz uçuş avantajları gerçekten önemli olmayacaktır. Seyahat etmek için bir pilot olmak istiyorsanız, pilotların gerçekten çok çalıştıklarını ve eğlenmek için az bir zaman bulduklarını da hesaba katacak olursak aslında hayal kırıklığına da uğrayabileceğimizi unutmayalım.

Serbest Programa Sahip Olmak

Pilotların her zaman harika bir çalışma programları yoktur. Bugün, havayolları mümkün olan en yüksek verimlilikle çalışmaktadır. Yalın çalıştırma söz konusu olduğunda, havayolları pilotlarını her ay yeni uçak kiraladıkları için çok daha fazla saatte uçururlar. Bu zamanlarda pilotlar çok uçmaktadırlar ve önceki yıllara göre daha az tatil yapma imkanı bulmaktadırlar.

Hakkında: admin

Bunu Okudunuz mu?

Barut Ağacı Kabuğu Nedir, Faydaları Nelerdir ?

Barut ağcının tedavilerde kullanılmak amacıyla 3 yaşındaki dallarının kabukları toplanıp kurutulmaktadır. Kurutulan kabuklar 1 yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir