Başlangıç / Kolye / Modern Tarzda Alyans Almak İsteyenler Nasıl Bir Seçim Yapmalı?

Modern Tarzda Alyans Almak İsteyenler Nasıl Bir Seçim Yapmalı?

Alyans seçimi çiftlerin hayatında dönüm noktalarından biridir. Hayatlarının en zor ve en önemli kararlarını veren çiftler için önemli bir aşama da yüzük seçim aşamasıdır. Neredeyse evlilik kararı kadar zor bir aşama olduğunu söylerken abartmış sayılmayız. Ömür boyu kullanılmak üzere seçilen bu alyansların hem ilk adım hatırası olması hem de sürekli taşınacak olması nedeniyle birçok yönden detaylı inceleme sonrası seçildiği görülmektedir.

Alyans seçiminin zor olmasının nedenlerinin başında çiftlerin ya da kadınların kararsızlığı gelmektedir. Genelde erkekler bu konuları uzun uzadıya düşünmezler. Sade ve kullanışlı modeller olması onlar için yeterlidir. Zaten model çeşitliliği de yoktur. Bütün çeşitlilik ve gösteriş bayanların seçeceği yüzüklerde olduğu için karar verme aşaması biraz zordur.

Yeni Stil Modern Alyans Modelleri

Son zamanlarda çiftlerin tercihlerine baktığımızda modern alyans modellerini daha çok benimsediklerini görmekteyiz. Bunun nedeni de daha sade, şık ve zarif modeller olmasıdır. Kullanım açısından da zorluk çıkarmayan modellerdir.

Modern Alyans Modelleri: Modern tarzda alyans almak isteyenler nasıl bir seçim yapmalı? Son yıllarda yeni alyans modelleri ile karşılaşmaktayız. Bunlardan biri de modern alyans modelleridir. Modernizmin modanın her alanında kendini gösterdiğine bakarsak yüzük alanında geç bile kalındığını söyleyebiliriz. Aslında yüzük modellerine baktığımızda her dönem yeni modeller görebiliyoruz. Ama son zamanlarda küçük detayların modern stili tam anlamıyla yansıttığını fark ediyoruz. Bu modelleri dikkatle incelediğimizde sade ve şık modeller olduğunu görüyoruz. Eğer sizin de günlük hayattaki tercihiniz modern şıklıksa neden bu alyans modellerini tercih etmeyesiniz ki? Üstelik taşıması da son derece kolay ve kullanışlı olarak biliniyor.

Modern görünümlü alyans modelleri çoğunlukla yuvarlak biçimli ve üzerinde çok fazla detay barındırmayan ama arada küçük taş ve işlemeleri de reddetmeyen modellerdir. Diğer gösterişli modellerden farklı olarak her şeyin tadında bırakıldığını görebilirsiniz. Bir diğer model önerisi de geometrik desenli yüzük çeşitleridir. Modern stil içinde karşılaşabileceğiniz bu yüzüklerin kimisi yuvarlak biçimli olup yüzey kısmı geometrik desen görünümlüdür. Tabi üzerinde ekstra işlemeler falan yok. Sadece altın maddesinin geometrik olarak şekil verildiğini görüyoruz. Diğer bir öneri de yüzüğün tam olarak yuvarlak değil de 4 köşe görünümlü olanlarıdır. Bu yüzükler de yine geometrik görünümlü olup modern alyans çeşitleri için tipik birer örnektir.

Tam Tur Alyans Modelleri: Modern tarzda alyans almak isteyenler nasıl bir seçim yapmalı konusunda tam tur modelleri de değerlendirebilirsiniz. Modern stil ile birlikte gelişen diğer bir yüzük modeli de tam tur ya da yarım tur alyans modelleridir. Bu yüzükler de üzerindeki parlak ama şık taşlarla yeni moda yüzük modelleri arasında oldukça ilgi görmektedir. Üstelik tam tur ya da yarım tur modelleri seçenler ekstra tek taş kullanmaktan da vazgeçiyorlar.

 

Hakkında: admin

Bunu Okudunuz mu?

Alyans Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Alyans seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? Özellikle aşık olan insanların bağlılığın simgesi olarak kabul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir