Başlangıç / Kolye / Klasik Bir Alyans Almak İsteyenler Hangi Modelleri Tercih Etmeli?

Klasik Bir Alyans Almak İsteyenler Hangi Modelleri Tercih Etmeli?


Alyans seçimi çiftler için en önemli anların yaşanmasına olanak tanır. Ömür boyu parmağınızda taşıyacağınız bu sevgi nişanesi bir çift yüzük üzerinde isim de yazılınca paha biçilmez parçalara dönüşüyor. En çok da kadınların ilgi gösterdiği önem verdiği alyansların seçimi evlilik öncesinde bazen zannedildiğinden daha fazla zaman oluyor. Bulunduğunuz yerdeki bütün kuyumcuları dolaşıp bütün internet mağazalarını aratıp aradığınız modeli bulamadıysanız ya da bir modelde karar kılamadıysanız tek sorununuz stil belirlemek olabilir. Aslında ihtiyacınız olan şey tam da budur. Sizin stiliniz nedir? Sizi yansıtan modeller nelerdir? Ya da şıklık mı yoksa kullanışlılık mı sizin için daha önemli? Bu soruları içtenlikle yanıtlayarak aradığınız yüzük modelini kolayca bulabilirsiniz. Binlerce yüzük arasından karar vermekle indirgenmiş ve azaltılmış sayılı modeller arasından karar vermek arasında büyük fark vardır. Peki, klasik bir alyans almak isteyenler hangi modelleri tercih etmeli?

Klasik Alyans Modelleri

Klasik kelimesinin geçmişten günümüze yani tüm zamanlarda modası geçmeyen bir anlamı vardır. Bu nedenle hiç eskimeyen modeller olarak bilinir. İşte bu eskimeyen modelleri mutluluğunuzun simgesi yapabilirsiniz. Alyansa seçerken altın üzerinden beyaz, yeşil ve sarı gibi renk seçenekleriniz bulunuyor. Bununla birlikte metal çeşidi olarak altın, titanyum, gümüş, çelik ve platin modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bütün bu genel hatlar ile ilgili fikir edindikten sonra sıra alyans modellerini tanımaya geldi.

Klasik Alyans Modelleri: Klasik alyans modelleri çoğu çiftin de tercihi olan sade modellerdir. Eğer modası geçmeyen ve değişen modaya karşı yıllarca ayakta duran modellerden yana seçim yapmak istiyorsanız klasik altın ve alyans modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu modellerin başka avantajlı yönleri de var. Gün içinde çok fazla koşturmaca içinde bulunuyorsanız ve hareketli bir yaşantınız varsa girinti ve çıkıntısı olmayan ve dümdüz bir görünüme sahip bu yüzük modellerini değerlendirebilirsiniz.

Uzun zamandır klasik yüzük modelleri arasında geniş genelde 5 mm- görünümlü ve yüzeyi bombeli duran modeller çokça tercih edilmektedir. Bu kalın ve şık modeller hem kadın hem de erkeklerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Ama son zamanlarda eski ince ve klasik alyansların da geri geldiğini görüyoruz. Bu alyans modelleri hem daha nostaljik bir hava sunuyor hem de kocaman kalın yüzüklerden hoşlanmayan çiftler için bir alternatif oluyor. Aynı zamanda maliyeti de son derece ucuz olan yüzük modelleridir.

Klasik bir alyans almak isteyenler hangi modelleri tercih etmeli başlığında bu konuda genelde kalın ve ince görünümlü aynı zamanda desensiz yüzüklerin tercih edileceğini bilmelisiniz. Diğer taşlı ve bol işlemeli yüzükler maliyet olarak da görüntü olarak da size daha ağır gelecektir. Sadelikten yana olanların tercihi klasik yüzük modelleri olmalıdır.

Hakkında: admin

Bunu Okudunuz mu?

Alyans Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Alyans seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? Özellikle aşık olan insanların bağlılığın simgesi olarak kabul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir