Başlangıç / Takı / Kırmızı Elbiseye Uygun Takı Modelleri

Kırmızı Elbiseye Uygun Takı Modelleri

Kırmızı rengi her zaman iddia, cesaret, ciddiyet ve güven kokan bir renktir. Kullanıldığı eşya ve modeli de buna göre şekillenmektedir. Fakat fazla iddialı bu rengi elbiseniz veya bluzunuz üzerinde ciddiyeti biraz hafifletmek veya arttırmak için seçtiğiniz takılar çok önemli rol oynamaktadır.

Örneğin nostaljik bir etki ile hazırlanmış elbisenize iddialı bir takı takmanız doğru olmaz. Bu nedenle kalın inci kolyeyi nostaljik dalgayı bozmadan kullanmış olabilirsiniz.

 

Kırmızı renginin iddiasını hafifletmek ve biraz da sadeleştirmek için kırmızı renginde küçük boncuklu ve ince yapılı kısa bir kolye tercih edebilirsiniz.

 

Zıt renk kullanımı da ayrı bir etki yaratacağından dolayı farklı bir renk tercih ederek kolye ve küpe seti olarak kullanabilirsiniz.

 

Seçtiğiniz elbise kırmızı ve siyah içerikli ise gizemli bir etki yaratmak için boynunuzu kaplayan siyah bir kolye tercih edebilirsiniz.

 

Dekoltesi bulunmayan elbiseniz için uzun buz beyaz renk tercih edebilirsiniz.

 

Boynunuzu boş bırakarak sade bir küpe ve bileklik kullanarak elbisenizi önce tutabilirsiniz.

 

Kocaman incilerin altından asılan küçük incileri tercih ederek elbisenize ve duruşunuza sempatik bir duruş kazandırabilirsiniz.

 

Hakkında: admin

Bunu Okudunuz mu?

İnci nasıl temizlenir?

İncileriniz уıllar bоуu ауnı pаrlаklıktа kаlѕın іѕtіуorѕanız, onlаrа gereken іlgіуі göstеrmеlisiniz. Fеminеnliğin ѕіmgеѕі оlan іncіler …

1 Yorum

  1. Günlük kombinlerinizi oluştururken ya da bir partiye giderken saat takabilirsiniz fakat abiye kıyafetlerle saat takmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü abiye kıyafetlerle saat takmanız hoş bir görüntü oluşturmaz ve şıklığınızı bozabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir