Başlangıç / Kolye / Hediye Kolye Seçenekleri

Hediye Kolye Seçenekleri

Doğum günü, yıl dönümü, sevgililer günü gibi önemli günlerde en anlamlı, aynı zamanda da joker olarak seçebileceğiniz hediye kolye seçenekleridir. Birbirinden güzel modeller ile hazırlamış olduğumuz kolye hediye seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

En yakın arkadaşınıza verebileceğiniz hediye kolye modeli taşlı kelebek modeli olabilir. Pembe rengi yerine farklı bir renk tercihi de yapabilirsiniz.

 

 

Şık klasik bir papatya modeli zarif bir görüntü kazandırabilir. Gold ve gümüşün bir arada kullanılması da zengin bir görünüm sağlıyor.

 

 

Anlamlı bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Kalp ve sonsuzluk işaretinin bir arada bulunduğu bu model sevdiğinizi mutlu edebilecek bir hediye olacaktır.

 

 

Biraz renkli bir model olarak bu kelebekli kolyeyi hediye edebilirsiniz. Hem spor hem de genç kesime hitap eden bu model oldukça hoş bir hediye seçeneği olabilir.

 

 

Sonbahar temalı yaprak model kolye Sonbahar ’da doğan sevgiliniz için en anlamlı hediye olacaktır.

 

 

Yeni anne olmuş veya anne adayı olan kadınlar için hatırı sayılır bir hediye değil mi? Anne ve çocuk elini bir arada kullanıldığı bu konsept göz dolduran bir hediye.

 

 

Belki melekler kanatlarını boynunda taşıyordur. Olamaz mı?

 

 

Hakkında: admin

Bunu Okudunuz mu?

Alyans Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Alyans seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? Özellikle aşık olan insanların bağlılığın simgesi olarak kabul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir