Başlangıç / Takı / Doğal Taştan Yapılan Yüzük Modelleri

Doğal Taştan Yapılan Yüzük Modelleri

Doğal taşların vücuda temas ettiğinde insanlara pozitif enerjiler verdiği aşikârdır. Doğal taşların enerjisine inanan bireyler yüzük olarak direk tene temas ettirerek taşları kullanabilmektedir. İşte doğal taşlardan oluşan yüzük modelleri..

Doğal taşlar kişisel özelliklere göre karakteristik yapıya sahiptir. Dolayısıyla doğal taşların gücüne inananlar doğru taş seçimi ile pozitif enerji aldıklarını düşünürler.

 

Doğal taşların etkisi vücuda direk olarak temas ettiğinde etki gösterir.  Bu yüzden vücuda değecek takıların kullanılması önemlidir.

 

Ten teması ile taşların enerjisinin vücuda geçtiği inancı masajda da kullanılır. Buna doğal taş masajı da denir.

 

Özellikle akik taşı ülkemizde en sık kullanılan doğal taş yüzüğüdür.

 

Ateş grubu burçlar için genelde aslan gözü taşı kullanılır.

 

Her burç grubu için ayrı doğal taşlar bulunmaktadır. Gruplara uygun olarak kullanılan taşlar etkisini hızlı bir şekilde göstermektedir.

 

Yüzük sahibi yüzüğünü başka bir tene değdirirse, taşı yıkayarak tekrar kendi vücuduna değindirerek kullanmaya devam etmelidir. Çünkü enerjinin başka tene geçtiğinde zayıfladığına inanılır.

 

Hakkında: admin

Bunu Okudunuz mu?

İnci nasıl temizlenir?

İncileriniz уıllar bоуu ауnı pаrlаklıktа kаlѕın іѕtіуorѕanız, onlаrа gereken іlgіуі göstеrmеlisiniz. Fеminеnliğin ѕіmgеѕі оlan іncіler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir