Başlangıç / Kolye / Alyans İçin Özel Tasarım Yaptırabilir miyiz?

Alyans İçin Özel Tasarım Yaptırabilir miyiz?


Beklediğiniz gün yaklaştı. Düğün gününüz geldi çattı ve siz hala takacağınız alyansı hâlâ bulamadınız. Bütün kuyumcuları dolaştınız ama kendinize uygun alyans modeli ile karşılaşamadınız. Kiminin rengini beğendiniz taşları ve deseni olmadı, kiminin desenlerini ve işçiliğini beğendiniz ama rengi size uymadı. Hayatınızın dönüm noktasındasınız ve bu özel anların en anlamlı parçası için bütün uğraşlarınıza rağmen bir seçim yapmayı başaramadınız. Bu durumda “Alyans için özel tasarım yaptırabilir miyiz?” gibi bir sorunuz olacak. Evet, özel tasarım yüzüklere sahip olabilirsiniz. Böylelikle arayıp da bulamadığınız yüzükleri özel olarak tasarlatabilirsiniz.

Özel Tasarım Alyans Yaptırmak

Günümüzde çiftler artık her konuda özel tasarım ürünlere ağırlık veriyor. Tasarım gelinlikler, tasarım elbiseler ve artık tasarım yüzüklerle iş son noktaya geliyor. Düğün öncesinde yüzük ve alyans telaşını en çok kadınların yaşadığını görüyoruz. Çünkü takı çeşitlerine daha çok kadınlar ilgi gösteriyor. Daha fazla seçenek ve detay da kadınlara hitap eden ürünlerde bulunuyor. Erkekler için sade ve basit modeller kabul görse de bayanları bu konuda razı etmek hiç de kolay olmuyor. Bu durumda özel tasarım yüzükler imdada yetişiyor.

Alyans için özel tasarım yaptırabilir miyiz? Diyenler için yalnızca özel tasarım çalışan markalar bulunuyor. Pek çok yerde düğün ve nişan öncesi alyans tasarlatabilirsiniz. Ama daha özel olsun istiyorsanız yalnız özel tasarım üzerine çalışan nadide yerlerde yüzüğünüzü tasarlatabilirsiniz.

Buralarda yüzükler kişilerin isteklerine göre renk, biçim ve işçilik görüyor. Özel desenler, özel motifler ve uzun işçilikten sonra size en zarif ve en farklı ürünler sunuluyor. Tamamen size özel olarak tasarlanan bu alyans modellerini piyasada herhangi bir yerde bulamıyorsunuz. Otantik, şık, zarif, klasik ve sade modeller üzerine istediğiniz desenleri yaptırabiliyorsunuz. Sizin için anlamlı olan desenler, özel işçilik sarf edilerek hayatınızın en özel gününe yetiştiriliyor. Minimal, vintage model ve tektaş modeller üzerinden bir seçim yaparak ekstra desen ve işçilik talebinde bulunabiliyorsunuz. Hangi döneme hitap edeceğini, tarzını ve desenlerini siz belirliyorsunuz.

Yüzük Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Özel tasarım alyans yaptırmak konusunda genel olarak yüzük seçiminde dikkat edilmesi gereken konular üzerinde durmakta da fayda var. Belki bu anlamlı günde heyecanınız mantıklı kararlar vermenizin önüne geçiyordur ve verdiğimiz tavsiyelerle doğru yüzük seçimini yapabilirsiniz.

Yüzük seçerken öncelikle maddi durumunuzu gözden geçirmelisiniz. Bir kere alıyoruz maddiyat önemli değil diyorsanız bu maddeyi geçebilirsiniz. Sıra geldi model belirlemeye. Model belirlerken eşinizle ortak karar vermelisiniz. Çünkü alyansın diğer teki onda bulunacak. Fikir almayı ihmal etmemelisiniz. Sizin için şıklık mı önemli yoksa rahatlık mı? Bu, en kilit sorudur. Çünkü bütün seçiminiz bu soru üzerinden yapılacaktır. Eğer gün içinde rahat olmayı ve spor kıyafetler giymeyi seviyorsanız sade ve desensiz, ya da daha az desenli modelleri tercih etmeyi düşünebilirsiniz. Ama her daim şık olmaktan vazgeçmeyen biriyseniz taşlı ve işçiliği fazla olan modeller seçebilir ve özel tasarım alyanslar yaptırabilirsiniz.

Hakkında: admin

Bunu Okudunuz mu?

Alyans Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Alyans seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? Özellikle aşık olan insanların bağlılığın simgesi olarak kabul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir